تبلیغات در اینترنتclose
انجمن خرید و فروش تسهیلات
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
ثبت نام در
www.wamha.ir
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلی


قوانین انجمن
استفاده از سامانه وام ها :
قرارداد و توافق نامه کاربری سامانه وام ها بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران تدوین شده است و این سامانه در ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

موارد مهم:

1- اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت نام، را با دقت و کامل، وارد کنید. اشتباه و مغایرت به هنگام ثبت اطلاعات متوجه کاربر خواهد بود.
2- سامانه وام ها صرفاً راهنمای دریافت وام های بانکی است وفقط در راستای راهنمایی و چگونگی مراحل دریافت وام به کاربران، خدمات ارایه می نماید.
3- کاربران انحصاراً جهت پیگیری هر یک از مراحل راهنمایی در محتوای موجود دربخشهای مختلف این سامانه، می توانند به مراکز و نهاد های مربوطه مراجعه کنند.
4- هیچگونه سند و یا مدرک اطلاعات شغلی، مالکیتی و … در تمامی مراحل ثبت نام و دردوران مدت عضویت از طرف این سایت دریافت نمی شود.
5- تبادل هر گونه سند و یا مدرک اطلاعات شغلی، مالکیتی و … ، صرفاً فی مابین ( بانک، موسسه و … ) و متقاضی انجام می شود.
6- سامانه وام ها کاملاً مجازی بوده و مستقل اداره میشود و هیچ وابستگی به بانک، موسسه ونهادی ندارد.
7- سامانه وام ها در قبال هیچ یک از مراحل پیش روی شما در تمام مدت دریافت وام، از جمله: موافقت ارایه تسهیلات توسط ( بانک، موسسه و … )، شرایط و مدارک مورد نیاز، دریافت، پرداخت و نهایتاً تسویه حساب وام هیچ گونه مسؤلیتی ندارد.
8- به هنگام مراجعه به مراکز اعطا کننده تسهیلات نسبت به هویت، صحت و سلامت آن مرکز دقت و بررسی لازم را داشته باشید. مسؤلیتی از این حیث متوجه سامانه وام ها نمی باشد.
9- حق عضویت در سامانه وام ها در حال حاضر مبلغ 16 هزار تومان می باشد که شامل استفاده از کلیه امکانات محتوی تخصصی پولی سایت و امکان دریافت مشاوره تخصصی از طریق تلفن در ساعات اداری و مشاوره از طریق راههای ارتباطی چت آنلاین در سامانه ، تلگرام و ایمیل می باشد. لازم به ذکر است تحت هیچ شرایطی مبلغ حق عضویت واریز شده قابل برگشت نمی باشد.
10- دریافت مشاوره تلفنی برای مشترکین سامانه وام ها از طریق تماس با شماره ذکر شده در صفحه اصلی سامانه و در ساعات اداری امکان پذیر می باشد.
11- سامانه وام ها در قبال محتوا، فعالیت‌ها یا عدم فعالیت‌ها، و آگهی‌ هایی که کاربران به عنوان خرید و فروش وام، تراکم، ضامن، اجاره سند و یا معرفی شغل خود در سایت قرار داده‌اند، هیچ مسئولیتی نمی‌پذیرد. ما در معاملات واقعی میان خریداران و فروشندگان شرکت نمی‌کنیم. ما هیچ کنترلی روی خدماتی که در آگهی به آن‌ها اشاره شده، و واقعیت یا صحت مضامین یا آگهی‌ های کاربران نداشته و مسئولیت بررسی و تحقیق درخصوص آن‌ها با خود کاربران است.
12- ممکن است لینک‌هایی از طریق سامانه وام ها به سایت‌ها و یا مضامین و یا فایل‌هایی که در کنترل سامانه وام ها نیستند، از سوی شخص ثالث در اختیار بینندگان آگهی قرار داده شود. این نوع لینک‌ها صرفاً به منظور معرفی آیتم و به عنوان مرجع در اختیار بینندگان قرار داده شده و به هیچ وجه به قصد پشتیبانی یا صحه گذاشتن بر سایت وابسته یا عملکرد آن نبوده و همچنین حاوی تائیدیه یا ضمانتی مبنی بر صحت اطلاعات عنوان شده در چنین سایت‌هایی نیست. سامانه وام ها هیچ مسئولیتی در قبال چنین سایت‌ها، فایل‌ها و مضامینی که از طریق لینک‌های قرار داده شده در سامانه وام ها به آن‌ها دسترسی می‌یابید، ندارد.
13- با ارسال آگهی خرید و فروش وام و ضامن در انجمن سامانه وام ها، مسئولیت حقوقی کامل مضمون آن و بررسی صحت و مطابقت آن با قوانین و یا اخلاق حسنه و عرف اسلامی به عهده شما خواهد بود.
14- تا زمانی که از سامانه وام ها، خدمات و ابزارهای سامانه وام ها استفاده می‌کنید، نمی‌توانید آگهی‌ هایی که مرتبط با خدمات غیرمجاز و یا عدم رعایت قانون، اخلال در حقوق شخص ثالث و یا سیاست‌ های سامانه وام ها باشد و یا مخالف با قوانین موضوعه و یا اخلاق حسنه و عرف اسلام و یا جمهوری اسلامی ایران باشد را ثبت نمایید.
15- تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اكانت آن كاربر حذف خواهد شد حق اشتراک وی باطل و دسترسي وي به سایت قطع خواهد شد و هیچ گونه وجهی از مبلغ حق اشتراک عودت داده نخواهد شد.
16- در صورت نیاز هرگونه مطلب یا محتوی ارسالی شما را جهت انتشار در سامانه وام ها ویرایش مینماییم.
17- – مسئولیت صحت و کیفیت آگهی های داخل سایت به عهده آگهی دهنده بوده و سامانه وام ها هیچ گونه مسئولیتی در قبال این تبلیغات ندارد.
18- عکس کاربران در پروفایل باید مطابق با شئون اسلامی باشد.تمامي حقوق محفوظ است . :